Kontakt w sprawie produktów kutych

juergen frank

Jürgen Frank

Dział dystrybucji
kierownik zewnętrznego
działu stali prętowej
.
+43 3858 6161-250

juergen.frank@breitenfeld.at

marion winkelbauer

Marion Winkelbauer

Dział dystrybucji
I, F
.
+43 3858 6161-278

marion.winkelbauer@breitenfeld.at

Thomas Scheipl

Dział dystrybucji
D (kody pocztowe 1-6), CZ, pozostałych krajach świata
+43 3858 6161-263

thomas.scheipl@breitenfeld.at

René Kasper

Dział dystrybucji
I
+39 3714699235

rene.kasper@breitenfeld.at

emil hamzic

Emil Hamzic

Dział dystrybucji D
(kody pocztowe 1-6)
kierownictwo wewnętrzne
działu stali prętowej
+43 3858 6161-226

emil.hamzic@breitenfeld.at

Richard Pochman

Menedżer produktów
energotechnicznych

+43 3858 6161-575

richard.pochman@breitenfeld.at

johann schein

Johann Schein

Terenowy dział dystrybucji
A, CH
.
+43 676 840616-268

johann.schein@breitenfeld.at

Klaudia Baginska

Dział dystrybucji PL
Dział wewnętrzny
+43 3858 6161-570

klaudia.baginska@breitenfeld.at

richard kiefer

Richard Kiefer

Dział dystrybucji
A, CH
.
.
+43 3858 6161-275

richard.kiefer@breitenfeld.at

nicol temmel

Nicol Temmel

Dział dystrybucji,
administracja
.
+43 3858 6161-216

nicol.temmel@breitenfeld.at

thomas caspers luther

Thomas Caspers-Luther

Terenowy dział dystrybucji
D (kody pocztowe 1-6), B, NL
.
+49 151 72505692

thomas.caspers-luther@breitenfeld.at

Slawomir Sztorc

Kierownik dystrybucji
w Polsce
+48 886 456 820

slawomir.sztorc@breitenfeld.at